Co dokáže Zlatý stafylokok (Staphylococcus aureus) – NAŠE ZKUŠENOSTI A VÝSLEDKY

Co dokáže Zlatý stafylokok (Staphylococcus aureus) – NAŠE ZKUŠENOSTI A VÝSLEDKY

Kontaktovala nás dcera naší klientky a ráda by se s vámi podělila o zkušenost své maminky s vyšetřením a následnou péčí u nás v SensiClinic.

Dcera Alena:

„Po 2,5letém neúspěšném „léčení“ několika kožními lékaři a ročním přemlouvání mé maminky, aby se nechala vyšetřit v SensiClinic, se začal konečně její zdravotní stav výrazně a nečekanou rychlostí zlepšovat. Vlastně se maminka o vyšetření v SensiClinic přihlásila sama, a to bohužel až v okamžiku, kdy už hrozila sepse.

Její zdravotní problém nastal po vyšetření EMG, které absolvovala před cca třemi lety.  Vpich byl tenkrát proveden do svalu na stehně. Ještě večer, v den vyšetření, měla maminka celou nohu hodně nateklou. Druhý den byla vyšetřena na ultrazvuku pro vyloučení embolie. Ta se nepotvrdila.

Po několika dnech se mamince na holeni objevil červený flek, kterým vlastně začal ten celý dlouhý „kolotoč“. Na flek vystřídala několik mastí předepsaných lékaři. Nezabírala žádná a postupně se začaly objevovat další fleky po celé noze a během těch 3 let po celém těle. V průběhu „léčby“ byla týden hospitalizována na kožní klinice, kde byly provedeny odběry a opět přišly na řadu další masti a antibiotika. Po týdenní hospitalizaci byla maminka propuštěna s výsledkem EKZÉM.

Na konci loňského roku se začal „ekzém“ natolik zhoršovat, že při pohledu na modrofialové nateklé nohy mi bylo jasné, že nejde o ekzém a že je jen krůček k sepsi celého organismu.

Po vyšetření maminky v SensiClinic se ukázalo, co za „ekzémem“ skutečně stojí.  Infekce, která byla s největší pravděpodobností do těla zanesena při vyšetření EMG, se za tu dlouhou dobu rozšířila po celém těle. Po vyšetření na přístroji Sensitiv Imago 530 se přesně identifikovaly viry a bakterie, které byly příčinou vzniku daného problému. Na základě výsledků tohoto měření byla lékaři nasazena cílená antibiotika. Současně s nimi byla mamince v SensiClinic doporučena silná detoxikační kůra a likvidace virů a bakterií přírodní cestou, která trvá i nadále. Už po 14 dnech byly značně viditelné výsledky a nekonečná úleva jak fyzická, tak psychická pro mou maminku.

Tímto bych chtěla poděkovat týmu v SensiClinic za profesionalitu a odborný přístup ke klientům.“