akce2021-04-10T09:55:59+02:00

10 KROKŮ JAK NAJÍT A ODSTRANIT PŘÍČINU VAŠICH BOLESTÍ BŘICHA

Příručka ke stažení zdarma!

Připravili jsme pro Vás zásadní informace, jak pomoci Vašemu trávícímu ústrojí a zbavit Vás těchto problémů: opakované bolesti břicha, nafouklé břicho a časté průjmy nebo naopak zácpy, nadýmání a další. A přitom si kladete otázku, že u doktora už jste byli a problémy se stále nevyřešily? Ta možnost je na dosah ruky (či kliknutí myší), přesto řada klientů ji nevyužívá. Stáhněte si našich 10 kroků zdarma a zjistěte, jak udělat svému bříšku dobře a být zase zdravý!

Stres a nervozita

Zažívací potíže

Bolestivá menstruace

PŘÍRUČKA KE STAŽENÍ ZDARMA

Najděte svoji cestu a získejte 10 kroků ke zdravému bříšku.

Chci příručku 10 kroků ke zdravému bříšku
Chci příručku 10 kroků ke zdravému bříšku

OHLASY

Co říkají ti, kteří již péči v SensiClinic vyzkoušeli?

Vzhledem k předešlým zkušenostem s přírodními produkty a alternativní metodou léčby, jsem velmi rád využil možnost neinvazivního, bezbolestného vyšetření a chtěl tak zjistit stav svého organismu.

Adam Sebastian Helcelet
atletický vícebojař

Měření na přístroji Sensitiv Imago mi pomohlo odhalit, kde je nějaký problém a na co se více zaměřit a také co změnit. Ze začátku jsem se vyděsila, že budu muset 40 minut sedět, ale ta projekce byla zajímavá, tak že se to dalo v pohodě zvládnout.

Arleta Krausová
mistryně světa v boxu

Sám se zajímám o nové metody v péči o tělo, protože dnes již vím, že je to potřeba. Bylo zajímavé vidět lokalizaci měření daných orgánů v mém těle. Na vyšetření jsem šel nastydlý a po cílené aplikaci frekvenční terapie jsem se během dvou dnů cítil mnohem lépe. Potěšilo mě, že jsem dostal přesné a odborné vysvětlení.

Jan Rajnoch
fotbalista, člen reprezenace

O diagnostice těla jsem se dozvěděla od své kamarádky, byla jsem zvědavá a zároveň jsem chtěla znát příčinu mých žaludečních problémů. Výsledky mě překvapily a hlavně opravdu příčinu odhalily. Jsem ráda, že se mé problémy daly řešit přírodní cestou  a zlepšení sem pocítila již po jednom  měsíci.

paní Hermína z Vyškova

Díky diagnostice v Sensiclinic jsem mohla úspěšně zahájit léčbu kožního onemocnění, se kterým jsem se potýkala více než dva roky. Velice mi to pomohlo.

paní Iva z Hradce Králové

Ráda bych se podělila o svojí zkušenost v SensiClinic. K vyšetření mě donutily mé dlouholeté potíže s kašlem, které mi můj lékař odůvodňoval tím, že se mé tělo čistí po tom, co jsem před deseti lety přestala kouřit, kvůli prodělanému infarktu. Kašel byl pro mě vyčerpávající, hlavně v noci. Po vyšetření na diagnostickém přístroji a následné konzultaci jsem byla rozhodnuta podstoupit biorezonanční terapii v kombinaci s přírodními doplňky. Už během měsíce se můj stav zlepšil na tolik, že jsem konečně po deseti letech začala mít klidné noci bez kašle. Děkuji za profesionální a lidský přístup.

paní Milena z Hradce Králové

Go to Top