Certifikace

Sensitiv Imago 530 je certifikovaná biorezonance Medical Device Class II A. Jedná se o přístroj pracující s přesností 96%, který v roce 2009 obdržel ocenění nejlepší medicinální přístroj roku.

Přístroj Sensitiv Imago je vyráběn s maximální úrovní ochrany otestované v laboratořích Ruské federace, Velké Británie a Německa. V zařízeních se používají vícevrstvé desky plošných spojů, které není možno zkopírovat či padělat. Diagnostické zařízení Sensitiv Imago je oceněno nejvyšším oceněním Evropské unie jako „Inovační perspektivní technologie’.

Zařízení modelové řady Sensitiv Imago je určeno k testování biologického objektu neinvazivním působením na receptory zkoumaného objektu v rozsáhlém spektru patologií. Je určen k měření fyziologických parametrů.

Zařízení modelové řady Sensitiv Imago mohou být v závislosti na konkrétní sestavě (program, periférní zařízení) použity operátory, kteří nemají lékařské vzdělání stejně jako operátory, kteří takové vzdělání mají, a kteří absolvovali školení v certifikovaných centrech LLC ALFA-MED.