Adam Sebastian Helcelet

Adam Sebastian Helcelet

Jeden z nejúspěšnějších českých atletických vícebojařů současnosti Adam Sebastian Helcelet  se narodil 27. října 1991 v Turnově, kde s atletikou začínal. Vyrůstal v nedaleké vísce Olešnici, odkud se vydal na vrcholovou sportovní kariéru. Dnes závodí za PSK Olymp Praha. Trénuje ve skupině atletů vedené bývalým atletickým vícebojařem
Josefem Karasem. Na Halovém mistrovství Evropy 2017 v Bělehradě získal bronzovou medaili.

Při návštěvě našeho Frekvenčního centra SensiClinic v Hradci Králové nám Adam řekl, že “cesta k dosažení úspěchu je běh na dlouhou trať. Rád zkouším a hledám nové možnosti, nejen v rámci tréninkových metod, ale i v souvislosti s péčí o tělo a zdraví.

Vzhledem k předešlým zkušenostem s přírodními produkty a alternativní metodou léčby, jsem velmi rád využil možnost neinvazivního, bezbolestného vyšetření a chtěl tak zjistit stav svého organismu.

Již v minulosti jsem o biorezonanci slyšel, ale nikdy ji nevyužil. Díky úzké spolupráci s Ing. Renatou Holubářovou a SensiClinic jsem této možnosti využil.

Samotné měření, včetně detailně vypracované, a i pro laika srozumitelné, závěrečné zprávy mě mile překvapilo a přivedlo i k zamyšlení. Po konzultaci a analýze se ve výsledcích ukázal i zdánlivý detail prodělaného procesu jako jsou křečové stavy lýtkového svalu.

Jsem rád, že se potvrdilo, že jdu správnou cestou v rámci životosprávy a životního stylu, což je pro sportovce velice důležité. Rád bych se věnoval sportu na vrcholové úrovni ještě dlouho, proto budu i nadále v kontaktu s odborníky zabývajícími se prevencí jako je tým SensiClinic. Tímto bych jim rád poděkoval za milý a vstřícný přístup a popřál mnoho dalších spokojených klientů.“