MORA terapie = frekvenční kompenzace

Název dle Dr. Franze MOrella a Ericha RAsche, kteří v roce 1977 poprvé představili veřejnosti metodu invertovaných frekvencí.

 Každý orgán, každá tkáň, buňka mají své vlastní spektrum frekvencí. Těmito elektromagnetickými signály s námi buňky komunikují, vyjadřují svůj stav – ať už je aktuálně zdravý nebo nemocný. Tato terapie si zakládá na tom, že patologické frekvence neutralizuje jejich zrcadlovým obrazem – invertovanou kopií a dále už nechá prostor samotnému organismu, aby bojoval s problémem.
Neutralizací patologických procesů se odblokují ozdravné procesy organismu, které před tím nemohly projevit svou činnost. Frekvenční terapie napomáhá přirozené funkci organismu, neoslabuje jej vlivem dodatečných látek, pouze pomáhá obnovit jednu ze základních funkcí – samo ozdravnou.
MORA terapie není celistvou biorezonanční terapií, je pouze část biorezonance, která se aplikuje dohromady s jinými léčebnými kúrami, čímž lze dosáhnout efektivní kombinované léčby – frekvenční terapie, ať již s alternativní metodou nebo s klasickou medicínou.

Dr. Franz Morella a Erich Rasche

Jak to funguje?

MORA terapii předchází podrobná anamnéza a analýza celkového stavu homeostáze klienta.
Cílem této terapie je korigovat elektromagnetické kmitočty a obnovit regulační síly klienta a nastartovat tak proces vlastní regenerace.
Druhá část terapie je zaměřena na patologický proces. Patologické frekvence jsou invertovány (přeměněny do své zrcadlové kopie) a v té podobě vráceny zpět. Tímto způsobem bude patologická informace, obsažená v organismu, postupně oslabována až vymizí. Fyziologické frekvence jsou naopak zesilovány.
Během terapie se do krve vyplavují toxické látky různého původu. To je spojeno s tím, že organismu během terapie je nucen se osvobodit od negativní informace a nejbližší cestou je právě krev.  Proto je nutná detoxikace klientova organismu v průběhu celého léčebného kurzu.
Důležitým faktorem, který výrazně ovlivní celý postup je dodržování pitného režimu a dodržení základních hygienických návyků a každodenní sprcha.

Frekvence stěny žaludku

Jaké jsou oblasti využití MORA terapie?

Využívá se tam, kde se nedaří dosáhnout plnohodnotného efektu pomocí běžné terapie. Stává se tak často například při dlouhodobých chronických onemocnění průdušek a plic, chronických onemocnění srdečně-cévní soustavy, žaludečně střevního traktu, při recidivujících bolestivých syndromech, nedostatečnosti imunitní soustavy či různých funkčních narušení.
Tato metoda je velice efektivní při léčbě akutní a chronické alergie.  Obrovskou výhodou je, že při testování alergii není klient provokován alergenem.

POMOCÍ MORA TERAPIE NASTAVÍME ROVNOVÁHU CELÉHO ORGANISMU.