Nastavíme rovnováhu

MORA terapie = frekvenční kompenzace

Název dle Dr. Franze MOrella a Ericha RAsche, kteří v roce 1977 poprvé představili veřejnosti metodu invertovaných frekvencí.
Každý orgán, každá tkáň, buňka mají své vlastní spektrum frekvencí. Těmito elektromagnetickými signály s námi buňky komunikují, vyjadřují svůj stav – ať už je aktuálně zdravý nebo nemocný. Tato terapie si zakládá na tom, že patologické frekvence neutralizuje jejich zrcadlovým obrazem – invertovanou kopií a dále už nechá prostor samotnému organismu, aby bojoval s problémem.

Eliminace a odstranění nežádoucích vlivů elektrosmogu

Somavedic je “přístroj”, který harmonizuje prostředí, ve kterém žijeme. Dokáže spolehlivě  eliminovat  a následně  úplně odstranit  nežádoucí vlivy elektrosmogu, geopatogenních, patogenních a psychosomatických zón. Přístroj Somavedic byl sestrojen po několika  letech  výzkumu a zkoušek. Testován a ověřen byl nejenom odborníky z oboru přírodních věd.  Výborné výsledky Somavedicu jsou podložené a věrohodně jsou dokumentované četné případy vzájemné spolupráce s biorezonanční léčbou SENSITIV IMAGO, kdy po nasazení Somavedicu došlo vždy k harmonizaci nemocí postižených orgánů.