Opakované infekce močového měchýře – Martina 30 let

Před diagnostikou

Opakované záněty močového měchýře mě trápily od základní školy. Objevovaly se občas, ale v posledních 2 letech se vyskytovaly tak často, že jsem musela brát antibiotika i 6x za rok, což mi narušilo imunitu a objevovaly se  u mě častěji zdravotní problémy v zimních měsících – rýmy, chřipky, bronchitidy, a v letních měsících jsem cítila zhoršení alergie. Rozhodla jsem se, že už nechci brát neustále antibiotika, která problémy řešila jen dočasně a že chci tuto situaci vyřešit na delší dobu. Proto jsem využila možnost, nechat se vyšetřit biorezonančí metodou centra SensiClinic.

Po diagnostice

Metoda biorezonance a odbornost personálu velice přesně odhalila, že problém byl v narušené imunitě ve střevech a také v tom, že bakterie, které způsobují záněty, jsou sice přeléčeny, ale pořád byly přítomny v močovém měchýři v latentní (spící formě) a čekaly na další oslabení imunity, aby se mohly opět aktivovat. Přijala jsem návrh na léčebnou kůru, užívala jsem kombinaci čtyřech produktů na přírodní bázi.
V prvních týdnech jsem pociťoval zhoršení stavu vlivem detoxikace organismu, po 4 měsících přesného dodržování dávkování a časů užívání, jsem ucítila úlevu. Po 5 měsících jsem byla na kontrolním měření a tam se moje pocity potvrdily, v mém těle se nevyskytovaly žádné bakterie a stav mých střev a močového měchýře se výrazně zlepšil a trvá i nadále.
Jsem velice spokojená a doplňky dále užívám v rámci prevence a udržení mého stavu.