Opakovaná nemocnost – Viktorka 13 let

Podzim 2019

Velmi často se setkáváme s klienty, kdy rodiče řeší častou nemocnost u svých dětí různého věku. Kontaktují nás maminky, že si už nevědí s danou situací rady. Často slýcháme: „Už jsme vyzkoušeli všechno a nic nefunguje.“                                          Děkujeme paní Dvořákové, že nám dala možnost se podělit o své zkušenosti.
Paní Martina Dvořáková, maminka dcery Viktorky:
„Ráda bych se s Vámi podělila o velmi pozitivní výsledky týkající se mé třináctileté dcery, kterých jsme dosáhli během třech měsíců pod odborným dohledem centra SensiClinic.

Dcera Viktorka navštěvuje osmou třídu a již dlouho jsme se potýkali se zdravotními problémy. Dcera má velmi sníženou imunitu a mívá často horečky. V únoru 2019 jí propukla celiakie a s ní související nižší hladina železa, nyní i lékařsky potvrzeno, dále má zvětšená játra a lehce zvětšenou slezinu. Má 2x prodělanou mononukleózu v šesti letech a na podzim roku 2019. V prosinci 2019 opět viróza, nasezena antibiotika, jelikož se k tomu přidala ještě bolest ucha. Dcera do té doby trávila více času doma než ve škole a situace už byla zoufalá, chtěla jsem dceři pomoci, ale ono těch možností, jak daný problém řešit je spoustu, ale vy nevíte, co je ta správná cesta a v tu dobu jsem dostala doporučení a kontakt na paní Renatu Holubářovou, že má spoustu zkušeností a že by nám s daným problémem dokázala pomoci.

Únor 2020

Jelikož jsem doporučení dostala od mé dobré kamarádky, neváhala jsem. Po odborné konzultaci mi bylo jasné, že jsem na správném místě. Byla mi doporučena vhodná terapie, přímo na míru pro Viktorku, dle věku, lékařských zpráv a s ohledem na léky, které užívá a také na její zdravotní stav. Výsledky se dostavily celkem brzy, vzhledem k tomu, jak dlouho jsme danou situaci řešili. V polovině února, zhruba po dvou a půl měsících, doktorka dělala dceři kontrolní odběry a poslala Viktorku na ultrazvuk břicha. Játra byla v pořádku a výsledky z krve byly pro nás také velmi pozitivní, železo i ostatní hodnoty byly v normě.