Zlikvidujeme patogeny

Biorezonanční terapie

Teoretické odůvodnění nové metody biorezonanční terapie (BRT) bylo provedeno v 80. letech na bázi fundamentální vědy – kvantové fyziky. Toto zdůvodnění pohlíželo na živý organismus jako na novou kvantovou úroveň organizace hmoty. Na nemoc lze takto pohlížet jako na odchylku od normy v elektromagnetickém obale člověka, který je možné regenerovat vlivem elektromagnetických kmitů velmi nízké intenzity na rezonanční frekvenci pacienta.

Kompletní detoxikace

I přesto, že se často zaměřujeme na zdravou životosprávu a hlídáme si to, co jíme a pijeme, detoxikace organismu může být skvělý způsob, jak znovu nastartovat svůj organismus, imunitní systém, zbavit se toxinů v těle a celkově se tak cítit lépe. Odměnou, kterou do péče o své tělo a zdraví vložíte, vám bude vitalita a zdravý život plný energie.

Likvidace plísní v těle

Odhaduje se, že 40 až 75% obyvatelstva na zemi v sobě nosí většího parazita, kterého můžeme snadno najít, pokud ho budeme hledat. Mezi parazity patří bakterie, kvasinky, plísně, viry, červy a hlísty.
Pokud chceme naše tělo důkladně očistit od plísní, musíme se zaměřit i na odstranění nežádoucích látek jako jsou zbytky léků – antibiotika, kortikoidy, chemoterapeutika. Také z těla musíme odstranit chemickou zátěž a těžké kovy. Dalším krokem je upravení metabolismu a výrazné omezení přijmu rafinovaných cukrů.

Přírodní detoxikace jater

Játra jsou jeden z našich nejdůležitějších orgánů. Žlučové kameny blokují v játrech průtok cholesterolu, který je potřebný na trávení. V případě vytvoření žlučových kamenů, vápník a tuky nejsou dostatečně vstřebávané a játra tak nedokážou řádně plnit svoji detoxikační úlohu. Místo toho, aby se jedovaté látky vylučovali z těla ven, usazují se v těle. Důsledkem jsou různé obtíže.