před léčbou

Rád bych se podělil o moji zkušenost s pásovým oparem a tímto i poděkoval centru SensiClinic za rychlou a odbornou pomoc.  V listopadu 2020 se mi na boku objevily puchýřky, kontaktoval jsem obvodního lékaře a diagnóza byla pásový opar a byla nasazena antivirotika. Jelikož to bylo velmi bolestivé a nepříjemné kontaktoval jsem centrum SensiClinic (na doporučení mé kamarádky), kde mi poradili, jak podpořit moje tělo a rychle mi pomoci.

po zahájení léčebné kúry

Nasadili jsme kúru zaměřenou na podporu imunitního systému ve vyšších dávkách a také přírodní antivirotika. Dále jsem bral minerály na úpravu pH. Probíhala i lokální léčba, která byla velmi účinná a puchýřky se hojily téměř před očima. Během týdne jsme se zbavil nejhoršího a hojení postupovalo velmi rychle, jak můžete vidět na přiložených fotografiích.

Pásový opar

Pásový opar je nemoc spících virů. Je to infekční kožní onemocnění způsobené herpetickým virem Varicella zoster putující podél nervových vláken, který rovněž způsobuje plané neštovice.

Může se objevit v momentě vyčerpání, únavy, stresu a oslabené imunity. Nejčastěji se objevuje na obličeji, krku a zádech, dále na hrudníku, bedrech a genitáliích. Vytváří se v pruzích, v místech, kde probíhají periferní nervy.

Jde o velice nepříjemné onemocnění s výsevem puchýřků doprovázené pálivou až nesnesitelnou bolestí, celkovou únavou, horečkou a zimnicí. Velmi často se přidávají různé komplikace jako obrna svalů, to je spojeno s napadením motorických nervů.

Léčba v klasické medicíně probíhá pomocí podání antivirotik a protizánětlivými mastmi. Mohou se podávat i léky na utišení bolesti.

Naše centrum SensiClinic se zaměřuje na podání přírodních antivirotik a také na posílení imunitního systému, včetně lokálního ošetření. Dosahujeme velmi rychlých výsledků a zkrácení doby léčby. Zaměřujeme se i na dlouhodobou prevenci a eliminaci opakování.

Osobní zkušenosti klientů: