Frekvenční kompenzace

Harmonizace těla pomocí frekvencí

Frekvenční terapie, neboli MORA terapie, dostala svůj název dle Dr. Franze MOrella a Ericha RAsche, kteří v roce 1977 poprvé představili veřejnosti metodu invertovaných frekvencí

Každý orgán, každá tkáň, buňka mají své vlastní spektrum frekvencí. Těmito elektromagnetickými signály s námi buňky komunikují, vyjadřují svůj stav – ať už je aktuálně zdravý nebo nemocný. Tato terapie si zakládá na tom, že patologické frekvence neutralizuje jejich zrcadlovým obrazem – invertovanou kopií a dále už nechá prostor samotnému organismu, aby bojoval s problémem.

Neutralizací patologických procesů se odblokují ozdravné procesy organismu, které před tím nemohly projevit svou činnost. Frekvenční terapie napomáhá přirozené funkci organismu, neoslabuje jej vlivem dodatečných látek, pouze pomáhá obnovit jednu ze základních funkcí – samo ozdravnou.

MORA terapie není celistvou biorezonanční terapií, je pouze část biorezonance, která se aplikuje dohromady s jinými léčebnými kúrami, čímž lze dosáhnout efektivní kombinované léčby – frekvenční terapie, ať již s alternativní metodou nebo s klasickou medicínou.

MORA terapii předchází podrobná anamnéza a analýza celkového stavu homeostáze klienta. Cílem této terapie je korigovat elektromagnetické kmitočty a obnovit regulační síly klienta a nastartovat tak proces vlastní regenerace.

Druhá část terapie je zaměřena na patologický proces. Patologické frekvence jsou invertovány (přeměněny do své zrcadlové kopie) a v té podobě vráceny zpět.  Tímto způsobem bude patologická informace, obsažená v organismu, postupně oslabována až vymizí. Fyziologické frekvence jsou naopak zesilovány. Během terapie se do krve vyplavují toxické látky různého původu. To je spojeno s tím, že organismu během terapie je nucen se osvobodit od negativní informace a nejbližší cestou je právě krev.  Proto je nutná detoxikace klientova organismu v průběhu celého léčebného kurzu.

Důležitým faktorem, který výrazně ovlivní celý postup je dodržování pitného režimu a dodržení základních hygienických návyků a každodenní sprcha.

Využívá se tam, kde se nedaří dosáhnout plnohodnotného efektu pomocí běžné terapie. Stává se tak často například při dlouhodobých chronických onemocnění průdušek a plic, chronických onemocnění srdečně-cévní soustavy, žaludečně střevního traktu, při recidivujících bolestivých syndromech, nedostatečnosti imunitní soustavy či různých funkčních narušení. Tato metoda je velice efektivní při léčbě akutní a chronické alergie. Obrovskou výhodou je, že při testování alergii není klient provokován alergenem.

Biorezonanční terapie

Odstranění virů, plísní a bakterií z těla

Všechny živé buňky – viry, mikroby, buňky rostlin, živočichů i člověka, reagují na individuální vlny. Jakékoliv změny, které proběhnou v buňce daného organismu, se projeví na frekvenčních charakteristikách dané buňky. Pokud budeme znát frekvenční charakteristiku zdravé buněčné membrány a budeme na buňku působit odpovídajícími vlnami, můžeme danou buňku naladit na potřebný frekvenční režim. Taková korekce normalizuje celkový imunitní stav a podporuje organismus ve vytváření vlastních rezerv pro boj viry, parazity a dalšími patogeny. Na nemoc lze pohlížet jako na odchylku od normy v elektromagnetickém obale člověka, který je možné regenerovat vlivem elektromagnetických kmitů velmi nízké intenzity na rezonanční frekvenci pacienta.

Biorezonanční terapie (BRT) využívá komplexního přístupu a pojí tradiční terapii s blokací samotné příčiny onemocnění šetrnou metodou. Jak ukázala praxe, BRT metoda umožňovala vyléčit až 95 % onemocnění, zatím co tradiční moderní medicína byla schopna porazit pouze 30% onemocnění a 70% onemocnění přecházelo do chronického stádia.

Přesvědčivost výsledků vedla k doporučování metody BRT ministerstvem zdravotnictví, přičemž byla zohledněna nejen léčivá a diagnostická efektivita dané metody, ale i další důležité výhody. Biorezonanční terapie je i výbornou preventivní metodou, je využívána při léčbě “nevyléčitelných nemocí” jako je např. Parkinsonova choroba, roztroušená skleróza, bronchiální astma a další. 

Plísně patří k významným alergenům a u citlivých jedinců mohou způsobit onemocnění kůže či jiné nemoci u lidí s velmi oslabenou imunitou.

Mykoalergózy – vyskytují se tam, kde je vysoký obsah plísňových spor a mykotoxinů v ovzduší. Způsobují onemocnění dýchacího ústrojí – průduškové astma, alergickou rýmu, bolesti hlavy, pálení očí. Účinnou obranou je dostatečné větrání a užívání vhodných čistících prostředků.

Mykotoxikózy – jsou závažná onemocnění způsobená mykotoxiny, které plísně vylučují. Zhruba 50 mykotoxinů má přímou souvislost s onemocněním člověka a zvířat. Nebezpečné jsou zejména ty, které snižují obranyschopnost organismu a mají  karcinogenní účinky. Známé jsou především Aflatoxiny BI a B2 a Patulin.

Mykotoxiny jsou jedovaté látky, které se objevují všude tam, kde je výskyt plísní. Jedná se o toxické sekundární metabolity, které vyvolávají různé toxické syndromy mykotoxikózy a to pozřením, inhalací, nebo přímo při kontaktu s kůží. Jejich působení závisí na typu toxinu a na délce kontaktu, na věku člověka a jeho kondici. Cílovými orgány napadení jsou buňky jater, ledvin, plic, nervů, endokrinních žláz a imunitního systému. Mají závažné karcinogenní účinky.

Odplísnění trvá mnohem déle než odkyselení, je třeba počítat s dobou i 4 měsíce až třeba i 2 roky. Nejdůležitějším krokem by mělo být zastavení užívání širokospektrálních antibiotik, kortikoidů a hormonální antikoncepce. Dále je nutné změnit svůj dosavadní životní styl a zaměřit se na to co jíme.

 • vyhnout se cukru, bílé mouce, mléčným výrobkům, ztuženým rafinovaným tukům a loupané rýži
 • vyloučení konzumace umělých barviv, dochucovačů a konzervantů
 • podstoupit detoxikační program a podpořit regenerační schopnost organismu

Základem dobré imunity jsou naše střeva, pokud se v nich již usídlily houby a plísně, musíme vytvořit zpět symbiotické prostředí pro zdravé bakterie. Pouze čistá tkáň je odolná proti plísňovým infekcím. Užíváním chemických léků narušujeme bariéru, která má za úkol nás chránit před průnikem škodlivých látek, bakterií, virů, plísní atd.

Kompletní detoxikace

Detoxikace a odkovení těla

Vědci se shodují na tom, že 100 – 150 let je reálný věk, kterého bychom se mohli dosáhnout, při dodržení určitých podmínek. Proč je tedy průměrná délka života kolem 70 let? Jednou z příčin je zanesení – ucpání organismu různými toxiny. Toxiny jsou škodlivé látky, se kterými se setkáváme denně. Do našeho těla se dostávají přes kůži, plíce a trávicí ústrojí.

Masivní technologický pokrok, industrializace a zdokonalování technologií za poslední dobu postupně vedou k uvolňování obrovského množství toxických látek do našeho okolí. Tyto látky do nás dnes denně pronikají ze vzduchu, vody, krémů, barviv, jídla, zubních výplní apod.

Jakmile organismus přestává zvládat situaci, toxiny se začínají postupně ukládat v samotných orgánech a tím začínají narušovat jejich funkci, čímž zároveň vytváří vhodné prostředí pro rozmnožení toxických látek. Když se nahromadí, systémy organismu se přepnou do patologického režimu, jakýkoliv negativní vliv se v takovou chvíli může stát ohrožující a způsobit tak kolaps – tedy nemoc. Někdy tento proces probíhá pomalu a jednotlivé vazby se začnou rozpadat a dojde tak k omezení funkčnosti jednotlivých orgánů. Tyto změny mohou někdy nastat velmi rychle.

Jednou z metod detoxikace, která se v současné době považuje za jednu z nejkomplexnějších a nejšetrnějších, je biorezonanční terapie. Je to z toho důvodu, že nemá žádné vedlejší účinky a její primární funkce je „naučit“ organismus bojovat s toxiny. Vlivem konkrétních frekvencí je organismus aktivně podporován k vlastní činnosti a navíc je díky ní možné normalizovat činnost buněk, které se vlivem patologie začaly měnit. Organismus tak těžkou práci – odvod toxinů, musí vykonat sám.

Detoxikace organismu je metabolický proces, při kterém v lidském organismu dochází k vyvedení toxinů ven z těla.

Detoxikačních programů existuje spousta –  lázně, masáže, strukturovaná voda, fyzická zátěž a speciální potravinové doplňky a další, které umožňují zvýšit přirozenou detoxikační schopnost organismu. Většina těchto metod má jednu společnou nevýhodu, většinou nejsou schopny dosáhnout komplexní detoxikace a je potřeba tyto metody kombinovat s jinými.

 • Jste často unavení a bez elánu?
 • Zhoršila se vám pleť, vlasy?
 • Cítíte se plní, nafouklí?
 • Trpíte kašlem nebo jste zahlenění?
 • Vrací se vám nemoci, které jste několik týdnů nebo měsíců zpátky „vyléčili“?
 • Nabrali jste na váze?
 • Zhoršilo se Vám zažívání?
 • Máte pravidelně infekce – praskání koutků, afty, alergie, infekční onemocnění?
 • Bolí vás často hlava?
 • Nejste zkrátka “ve formě“?

Zmíněné, tak není ničím jiným, než příznaky, které nás upozorňují, že tělo potřebuje detoxikaci a regeneraci. Tělo se neustále snaží čistit, a čím jsme toxičtější, tím mu to dá větší práci.

Člověk je jediný tvor na zemi, který se rozhodl jíst potraviny, které mu škodí a to buď úpravou, ať už tepelnou či chemickou nebo jiným průmyslovým zpracováním. Do toho dýcháme vzduch, který je často toxický, pijeme vodu, do které je uměle přidáván chlór či jiné chemikálie a v poslední řadě žijeme čím dál tím více ve stresu.

Vše výše uvedené naše tělo zaplavuje toxiny a škodlivými látkami, které v nás vyvolávají symptomy – horečka, rýma, kašel, alergie, zahlenění, únava, nadváha, ztráta energie či životního elánu a podobně. Většina lidí tyto symptomy – nemoci řeší spíše než léčením, tlumením další chemií – prášky.

Novodobá medicína tyto symptomy pouze potlačuje, ale neléčí. Potlačuje a pomáhá zastavovat přirozené čistící procesy těla. Čím vice tlumíme tyto symptomy, tím častěji a s větší silou se v dlouhodobém horizontu pak vrací v podobě civilizačních onemocnění.

Přibližný plán detoxikace se liší dle daného zatížení:

 • Lymfa, krev, plasma – se zaměřením na patogeny
 • Detoxikace jater
 • Tenké a tlusté střevo – vylučovací soustava je během detoxikace velmi namáhána a proto je doporučeno ji podporovat během celého detoxikačního procesu)
 • Ledviny a další orgány močové soustavy

Během detoxikace organismu je žádoucí organismus dále nezanášet. Je nutné vynechat konzumaci alkoholických nápojů! A omezit konzumaci uzenin, červeného masa, bílého pečiva, mléčných výrobků, cukru, sladkostí, příliš slaných jídel, konzerv, nadměrného množství soli, instantních výrobků, kávy, černého čaje, kupovaných džusů a slazených nápojů je ku prospěchu celého očistného procesu.

Po celou dobu terapie je třeba přijímat dostatečné množství kvalitních tekutin, nejlépe 1,5 – 2 litry čisté vody denně.

Komplexní detoxikace organismu trvá minimálně jeden měsíc tak, aby organismus měl dostatek času se očistit a vzpamatovat, od látek které jej zbytečně namáhají. Čím více a čím déle se člověk zanášel, tím déle bude trvat, než se pročistí.

Vždy je potřeba si uvědomit, že i ta nejúčinnější metoda nebude schopna dlouhodobě pomoci člověku, který se jeden měsíc léčí a následně se zase pak vrátí d o starých kolejí a aktivně tak přispívat k opětovnému naplnění organismu škodlivými látkami a vysoké zátěži, kterou tělo opět časem přestane zvládat.

Játra jsou jeden z našich nejdůležitějších orgánů. Žlučové kameny blokují v játrech průtok cholesterolu, který je potřebný na trávení. V případě vytvoření žlučových kamenů, vápník a tuky nejsou dostatečně vstřebávané a játra tak nedokážou řádně plnit svoji detoxikační úlohu. Místo toho, aby se jedovaté látky vylučovali z těla ven, usazují se v těle. Důsledkem jsou různé obtíže.

Žlučové kameny se vylučují přes střevo. Detoxikace jater by se měla dělat opakovaně s měsíčním odstupem, dokud nebudou vylučovány žlučové kameny. Po té stačí čištění jednou za rok.

Pro podrobný postup přírodní detoxikace jater nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám poradíme.

Odstranění nežádoucích vlivů elektrosmogu

Vytvořte si harmonické prostředí bez negativních vlivů

Somavedic dokáže spolehlivě  eliminovat  a  následně  úplně odstranit  nežádoucí vlivy elektrosmogu, geopatogenních, patogenních, psychosomatických zón. Přístroj Somavedic byl sestrojen po několika letech  výzkumu a zkoušek.  Testován a ověřen byl nejenom odborníky z oboru přírodních věd.  Výborné výsledky Somavedicu jsou také podložené vynikajícími zkušenostmi z mnoha diagnosticko-terapeutických center a věrohodně je dokumentují četné případy vzájemné spolupráce s biorezonanční léčbou SENSITIV IMAGO, kdy po nasazení Somavedicu došlo vždy k harmonizaci nemocí postižených orgánů.

Somavedic neodstraňuje geopatogenní zóny, jako takové, ty jsou již v zemi navždy, díky zásahu do tektonických vrstev země, ale eliminuje negativní vliv na člověka, flóru i faunu.

Vychází z dnes již komplexních poznatků a mnoha let výzkumů, týkajících se především vlastností minerálů a působení jejich konkrétních vibrací na okolní prostředí a na lidský organismus.

Somavedic je sestrojen na principu řízeného uvolnění energie minerálů – jedná se především o polodrahokamy nebo drahokamy v přesném vzájemném rozestavění, které tvoří jádro Somavedicu.

Každý konkrétní minerál “vibruje” na určité frekvenci (to platí nejen o minerálech, ale i o všem ostaním) a má schopnost tuto vibraci vyzařovat do okolního prostředí a tím ho určitým konkrétním způsobem ovlivňovat. Frekvenční rozpětí, ve kterém jednotlivé minerály “vibrují”, je vědecky podložené a těchto poznatků je využito pro optimální funkci a nastavení přístrojů Somavedic podle jejich zaměření. Minerály v sobě ve skutečnosti ukrývají nepředstavitelné množství energie, kterou dosud neumíme zcela využít.

Somavedic odstraňuje i další negativní vlivy, které mají vliv na fyzické i duchovní zdraví. Somavedic slouží k celkové dokonalé harmonizaci těla i mysli. Harmonizuje a zlepšuje metabolizmus a spánek. Je důležitý pro  očistu  domácího  i  firemního  prostředí. Dosah přístroje Somavedic  je  30 m v poloměru a tvoří kouli okolo přístroje a jeho záření prostupuje zdmi domu, tak jako negativní vliv geopatogenních zón.

Somavedic MEDIC získal certifikát od Mezinárodní společnosti pro výzkum elektrosmogu IGEF. Výsledky biofyzikálního šetření zkušební a výzkumné laboratoře IGEF potvrzují, že používání přístroje Somavedic MEDIC při zdravotních zátěžích, způsobených dnes všudypřítomným elektrosmogem a geobiologickými rušivými zónami, vede k prokazatelnému zlepšení variabilit srdečních frekvencí a zlepšení přizpůsobivosti vegetativního nervového systému.

IGEF je mezinárodní vědecká laboratoř, zabývající se výzkumem škodlivého působení vysokofrekvenčního elektromagnetického záření, elektrosmogu a geopatogenních zón. IGEF testuje přístroje, které mají před těmito negativními vlivy chránit. Testováním reakcí organismu je v laboratořích IGEF zjišťována skutečná účinnost těchto přístrojů a v případě pozitivních výsledků obdrží následně testovaný produkt CERTIFIKÁT.

V roce 2014 jsme nechali jeden z našich přístrojů v této vědecké laboratoři otestovat. Testovaným přístrojem byl Somavedic MEDIC a jako testovací metoda byla zvolena  metoda měření variability srdeční frekvence. Po vyhodnocení výsledků testů byl přístroj Somavedic MEDIC oceněn pečetí  – CERTIFIKÁTEM – mezinárodního vědeckého institutu IGEF.

Somavedic MEDIC získal pečeť  od Mezinárodní společnosti pro výzkum elektromagnetické kompatibility IIREC. Spolehlivost produktů testovaných objektivním fyzikálním měřením byla prokázána. Vyrovnání geologicky a technicky podmíněných poruch (smart phone, motorové vozidlo), odolnost vůči značným deformacím magnetického pole a příznivý dlouhodobý účinek byl potvrzen. Pozitivní změny struktury, vlastností, paměti a energetického potenciálu vody, stejně jako odstranění zátěže vody byly prokázány.