Lenka Balcarová

Narodila se ve znamení Raka 6. 7. 1984 ve Vysokém Mýtě. Vystudovala Střední školu obchodu a služeb, obor veřejnoprávní činnosti. O alternativní metody a medicínu se začala zajímat od roku 2004, kdy ji k této cestě přivedly zdravotní komplikace. Od roku 2010 se věnuje péči o zdraví formou spolupráce v solné jeskyni, kterou již dva roky sama provozuje. V lednu 2019 absolvovala kurz na měření diagnostickým přístrojem Sensitiv Imaga 530, který jí otevřel dveře k vlastní realizaci v oboru zdraví a péče o tělo.

“Zkušenosti, které jsem nasbírala, nyní aplikuji nejen v rodině, ale mohu je předat i Vám, svým klientům.”

Cesta k biorezonanci

Mé dlouhodobé zdravotní problémy, které jsem rok řešila slékaři, nevedly ke zlepšení. Výsledkem bylo pouze tlumení symptomů. S tím jsem se nechtěla smířit, a proto jsem pomoc začala hledat v alternativních možnostech léčby, které mi otevřely oči jiným směrem. Můj zdravotní stav se postupně výrazně zlepšil a já získala důvěru k těmto metodám.  

Díky kolegyni Ing. Renatě Holubářové, která mi předala zkušenosti ze své praxe, stala se pro mě biorezonance jasnou volbou.  Je to výjimečný rádce při řešení nejen zdravotních problémů, ale i prevence. Také dokáže pomoci v oblasti psychické a psychosomatické zátěže. 

Mám za sebou silné, stabilní zázemí, podporu na profesionální úrovni a tím mi vše dává velký smysl. Dva roky jsem naslouchala, učila se, školila se, četla hromady odborných podkladů a tím se můj sen stal skutečností. Nyní provozuji vlastní pobočku ScreenClinic ve Vysokém Mýtě.