Pásový opar je nemoc spících virů. Je to infekční kožní onemocnění způsobené herpetickým virem Varicella zoster putující podél nervových vláken, který rovněž způsobuje plané neštovice.

Může se objevit v momentě vyčerpání, únavy, stresu a oslabené imunity. Nejčastěji se objevuje na obličeji, krku a zádech, dále na hrudníku, bedrech a genitáliích. Vytváří se v pruzích, v místech, kde probíhají periferní nervy.

Jde o velice nepříjemné onemocnění s výsevem puchýřků doprovázené pálivou až nesnesitelnou bolestí, celkovou únavou, horečkou a zimnicí. Velmi často se přidávají různé komplikace jako obrna svalů, to je spojeno s napadením motorických nervů.

Léčba v klasické medicíně probíhá pomocí podání antivirotik a protizánětlivými mastmi. Mohou se podávat i léky na utišení bolesti.

Naše centrum SensiClinic se zaměřuje na podání přírodních antivirotik a také na posílení imunitního systému, včetně lokálního ošetření. Dosahujeme velmi rychlých výsledků a zkrácení doby léčby. Zaměřujeme se i na dlouhodobou prevenci a eliminaci opakování.

Před léčbou a po léčbě (Jan, 36 let)

před léčbou

Rád bych se podělil o moji zkušenost s pásovým oparem a tímto i poděkoval centru SensiClinic za rychlou a odbornou pomoc.  V listopadu 2020 se mi na boku objevily puchýřky, kontaktoval jsem obvodního lékaře a diagnóza byla pásový opar a byla nasazena antivirotika. Jelikož to bylo velmi bolestivé a nepříjemné kontaktoval jsem centrum SensiClinic (na doporučení mé kamarádky), kde mi poradili, jak podpořit moje tělo a rychle mi pomoci.

po zahájení léčebné kúry

Nasadili jsme kúru zaměřenou na podporu imunitního systému ve vyšších dávkách a také přírodní antivirotika. Dále jsem bral minerály na úpravu pH. Probíhala i lokální léčba, která byla velmi účinná a puchýřky se hojily téměř před očima. Během týdne jsme se zbavil nejhoršího a hojení postupovalo velmi rychle, jak můžete vidět na přiložených fotografiích.

Osobní zkušenosti klientů: