Ing. Renata Holubářová

Narodila se 16. 8. 1976 v Jaroměři, vystudovala Universitu Pardubice, obor management a marketing. Alternativní medicíně se úspěšně věnuje již osmým rokem. V roce 2016 absolvovala vzdělávací kurz pro měření na diagnostickém přístroji Sensitiv Imago 530.

“První krok k lepšímu zdraví musíte udělat Vy sami, my Vám pomůžeme najít tu správnou cestu.”

Vždycky jsem chtěla pomáhat lidem

Od dětství jsem měla pocit, že bych měla pomáhat lidem. Když mému staršímu synovi byli 4 roky, dětský lékař mi sdělil, že má astma a nezbývá jiná cesta než pravidelně užívat kortikoidy. Nechtěla jsem se smířit s tím, abych tak mladý organismus vystavila vysoké chemické zátěži, která vyvolává řadu vedlejších negativních účinků, včetně trvalé závislosti na užívání dané látky. Proto jsem začala hledat cestu alternativní medicíny. Po úspěšné čtyřměsíční kúře jsem se rozhodla tomuto oboru intenzivně věnovat. Vzdělávání, lékařské přednášky a sledování novinek v oblasti celostní medicíny se staly součástí mého života. Myšlenka, jak se posunout dál a řešit pomoc šitou jednotlivým klientům „na míru“. Oslovila mě metoda biorezonance, která nám pomůže přesně zacílit a najít příčiny důsledků vzniklých zdravotních komplikací a to i tam, kde jsou obtížně viditelné. Je založena na principu frekvenčně – vlnové vodivosti tkání a můžeme tak ohodnotit stav narušení organismu a energetické rovnováhy. Testování je neinvazivní, bezbolestné a pro lidský organismus neškodné. Alternativní medicínu lze výborně kombinovat s klasickou medicínou a stále méně tak využívat chemických prostředků ke zdraví.

Cesta k biorezonanci

Cítila jsem, že je to ta správná cesta a odtud byl již krůček k založení Centra frekvenční terapie SensiClinic, které je vybavené nejmodernějšími přístroji na bázi biorezonance. Naplňuje mě skutečnost, že se nám podařilo vytvořit příjemné prostředí kliniky a postavit zkušený tým lékařů a terapeutů, kteří odvádějí svoji práci dobře, se skvělými výsledky a nadále se rozrůstáme.