Romana Kadečková

Manažerka terapeutického týmu SensiClinic se narodila 15. 4. 1969 v Hradci Králové. V roce 2012 absolvovala kurz výživového poradenství. Od roku 2013 se věnuje celostní medicíně. V roce 2016 absolvovala vzdělávací kurz pro měření na diagnostickém přístroji Sensitiv Imago 530.

“Metoda biorezonance mě velmi nadchla svojí vysokou přesností v odhalování skrytých zdravotních problémů.”

Vzít řešení problémů do vlastních rukou

Jako každý člověk chodím na pravidelné preventivní prohlídky. Při jednom z kontrolních vyšetření se u mě objevila snížená hladina železa v krvi. Dostala jsem tedy recept a běžela do lékárny. A pak už začaly problémy. Po užívání léků na zvýšení hladiny železa v krvi jsem měla tak vysokou hladinu ferritinu, že mě praktická lékařka poslala na hematologii, kam jsem docházela další dva roky a můj stav se pořád nelepšil. Proto jsem se rozhodla vzít řešení problému do vlastních rukou. Naskytla se mi příležitost vyzkoušet léčbu přírodní cestou a výsledkem bylo výrazné zlepšení mého zdravotního stavu během dvou měsíců. Díky tomu jsem dnes pravidelnou dárkyní krve. Následně jsem se začala zajímat o další alternativy řešení různých zdravotních problémů a to nejdříve u své rodiny. To byl také impuls k myšlence pomáhat i jiným lidem. Pozitivní zkušenosti se šířily do mého okolí velmi rychle a to mě motivovalo k dalšímu vzdělávání a rozšiřování odborných znalostí. Dnes mám kolem sebe řadu spokojených klientů, kterým jsem pomohla s jejich zdravotním problémem, a dále se na mě obracejí.

Prevencí proti nemocem

Zkušenosti z oboru výživového poradenství zúročuji při práci se současnými klienty. Jsem přesvědčena o tom, že správná výživa je základem kvalitního aktivního života každého z nás. Na trhu je široká nabídka jak produktů, tak služeb a zorientovat se v této „džungli“ není vůbec jednoduché. Jak se nenechat ošálit reklamními triky a lákavými nabídkami obchodníků? Jak si vybrat tu správnou cestu, která je pro mě ta pravá? Odpovědi na tyto otázky můžeme společně najít v rámci biorezonanční terapie, kterou provádíme v našem Centru frekvenční terapie SensiClinic. Naše centrum je výsledkem čtyřleté spolupráce s mojí kolegyní a kamarádkou Renatou Holubářovou. Tato metoda mě velmi nadchla svojí vysokou přesností v odhalování skrytých zdravotních problémů. Nasměruje nás, kam se proces celkového zdravotního stavu člověka bude ubírat a můžeme tak lépe předcházet civilizačním onemocněním. A to je pro mě nejdůležitější věc, kterou by se lidé měli naučit, neřešit až nemoci, ale především prevenci!